Wolter Kroes over zijn huwelijksdag
door Trouwen |
Gelezen 839 keren | Gepubliceerd in Verhalen
 
Beoordeel dit artikel
(0 stemmen)

Wolter Kroes trad samen met zijn mooie bruid Tessa Dijkstra 1 juni 2007 in het huwelijk. De sympathieke zanger timmert al heel wat jaren aan de weg en wie kent de hit ‘Ik heb de hele nacht liggen dromen’ niet?

Ook zijn single ‘Niet normaal’ werd een top-10 hit in de Nederlandse hitlijsten en hij o.a. een hele reeks concerten in de Heineken Music Hall. ‘Allemaal dingen die een goed huwelijk kunnen doorstaan’, grapt Wolter. ‘Uiteindelijk is dat natuurlijk het belangrijkste. Samen genieten van al het moois dat op ons pad komt.’

Het aanzoek van Wolter
‘Het was in de winter van 2006. We waren op vakantie in Westendorf te Oostenrijk. Aan het einde van de middag, toen we van plan waren nog eenmaal naar boven te gaan met de skilift, kreeg ik opeens een ingeving en ging spontaan op mijn knieën. Ik pakte Tes’ hand, maar op dat moment realiseerde ik me dat er wel heel veel mensen om ons heen stonden en Tes daar wel eens van zou kunnen schrikken. Dus in plaats van wil je met me trouwen zei ik: Schat, ik ga even je skischoen vastmaken. Thuis op de bank vroeg ik haar alsnog en Tes antwoordde met een volmondig JA!

Eigen ontworpen trouwringen
‘In 2007 werd mijn zelf ontworpen armband ‘The Rainbow’ in productie genomen. Dit initiatief kwam mede tot stand door medewerking met een goede vriend die tevens juwelenmaker is. Als logisch gevolg van onze samenwerking vroeg ik hem onze trouwringen te ontwerpen, waarop hij zich afvroeg waarom ik dat zelf niet deed. Een fantastisch idee bleek later. Hij leerde mij de kneepjes van het vak en vele uren en veel bloed, zweet en blaren verder kwam ik tot het ontwerp van twee prachtige ringen. Onze trouwringen komen uit dezelfde goudboom. De ring van Tes heeft 1 grote diamant en mijn ring bestaat uit meerdere diamantjes met één steen in het midden. De diamantjes in mijn trouwring vertegenwoordigen precies hetzelfde aantal karaat als in Tes’ haar ring.

Emotionele terugblik
‘We hebben een werkelijk fantastische dag gehad. Alles klopte. Het weer was top, de locatie Chateau Marquette in Heemskerk was mede door de mooie aankleding een waar droomkasteel!’ Leuk detail is dat het glamourkoppel Rafael van der Vaart en Sylvie Meis deze locatie eerder ook uitzochten voor de viering van hun huwelijk. ‘Het eten was voortreffelijk. Op onze droomdag hadden we geen betere ambtenaar van de burgerlijke stand kunnen hebben dan Esther Schouten. Verder zagen alle gasten er prachtig uit en tal van lieve collega-artiesten verrasten ons die dag met spetterende optredens zoals: de PPM Band (mijn begeleidingsband), New Timeles, Mariska van Kolk, Vulcano, The Workinggirls en als afsluiter niemand minder dan Jan Smit. Als afsluiting van deze mooie dag konden we in alle rust nagenieten in een mooie bruidssuite die wij cadeau kregen van twee heel lieve vrienden, Andre en Mary Kramer. Achteraf gezien was onze trouwdag een droomstart voor een lang leven samen. Als we het over mochten doen, zouden we het precies hetzelfde gedaan hebben. We hebben die dag zelfs geen last gehad van de camera`s van SBS Shownieuws, die alles voortreffelijk registreerden.’ SBS Shownieuws deed die dag namelijk exclusief verslag van dit huwelijk.

De (bruids)kinderen
‘Het mooiste moment was toch wel het jawoord. Onze kindjes lagen alle vier op de grond met hun handjes onder de kin. Op het moment van het eigenlijke jawoord raakte iedereen emotioneel en als er dan vier hummeltjes met grote ogen naar je liggen te kijken is dat wel heel speciaal. De kinderen speelden voor ons de belangrijkste rol van de dag. Ze zagen er schitterend uit. Kleine Wolter droeg vol trots hetzelfde pak als zijn vader. Een echte Humberto zoals hij dat zelf aan iedereen vertelde’, lacht Wolter. De drie meisjes waren net kleine prinsesjes. De kinderen zijn er de hele dag bij geweest, omdat zij het centrale middelpunt zijn in ons leven. Zonder die vier hadden we namelijk nooit zo’n mooi feest gehad. Al vanaf het begin kunnen die vier het gelukkig ontzettend goed met elkaar vinden.’ Zowel Wolter als Tessa hebben twee kinderen uit een eerdere relatie.

Huwelijksreis
De huwelijksreis was er volgens Wolter één uit een sprookjesboek. ‘We zijn naar Aruba gevlogen, om vervolgens in het prachtige Radisson Beach hotel te verblijven. Een schitterend hotel, met prachtige zwembaden, een gigantisch lang strand gelegen aan azuurblauw en warm water. Onze dagen vulden zich met zonnen, zwemmen, jeepsafari’s, heerlijk eten en voortreffelijke Pinacolada’s. Eigenlijk was een week te kort, maar het was lang genoeg zonder de kindjes. Pappa wilde nog wel even blijven, maar mamma miste haar kroost!’

Trouwen

E-mail: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Trouwen
Nieuwste van Trouwen
Login to post comments

Nu in magazine trouwen!


Uit de community

2 dagen geleden
profile
Wilfried de Nobel Ik ben samen met mijn vrouw Herma eigenaar van Circles trouwringen. Naast onze winkel werk ik nog steeds 2 dagen in de gezondheidszorg, n.l. als gipsverbandmeester in een groot Brabants ziekenhuis. De winkel is onze grote passie, het is fantastisch om een bijdrage te leveren aan een van de mooiste dagen in het leven van veel mensen. Circles kan i.p alles leveren in verschillende prijsklassen.
10:19
1 week geleden
photos
Nance Yard heeft 6 nieuwe fotos toegevoegd in 7thheaven-weddings album
mei 09
3 weken geleden
profile
Leonie Om de een of andere reden kan ik helemaal niets wijzigen op mijn profiel... :(
apr 28

Laat je mening horen

Wat zie je het liefst op trouwen.nl?