Bruidsbeurs 5 oktober 2025 | Veldhoven
Always🖤Forever gaat vol enthousiasme de nieuwste editie organiseren...
Waarom JIJ naar onze trouwbeurs moet komen? Hoe ziet jouw droomjurk eruit? Waar wil je trouwen? Al nagedacht over de bruidstaart? Allemaal vragen die spelen bij een 'beginnende bruid'. Het bezoeken van een trouwbeurs kan al die vragen in één klap beantwoorden. Reden genoeg om naar de vernieuwende en sfeervolle trouwbeurs te gaan. Bedrijven uit de regio informeren aanstaande bruidsparen over de professionele mogelijkheden die zij bieden om een trouwdag te organiseren die zorgt voor de mooiste dag van je leven.
Veel bruidsparen starten langer dan één jaar voor de trouwdatum met de voorbereidingen en de zoektocht naar wat ze nou allemaal willen voor hun bruiloft. Vaak is internet in eerste instantie een makkelijk hulpmiddel. Maar bruidsparen willen de producten voelen, zien en proeven. Op de beurzen van Weddingfair kan dat allemaal! Naast al het bekijks heb je bij WeddingFair nog meer om te beleven namelijk je eigen moodboard maken. Met de workshop ''Maak een 3D-wedding-moodboard voor je bruiloft'' maak je een sfeervoorstelling van jouw aanstaande bruiloft. Het leuke aan deze workshop is dat je geen fotocollage maakt maar een 3D-moodboard met échte materialen die verzorgd worden door WeddingFair. Deze workshop is geheel gratis én je mag het moodboard meen naar huis nemen. Een moodboard is ook een handig middel om jouw leveranciers te laten zien welke sfeer jouw dag moet ademen; dus neem het mee naar al je afspraken!
Nieuwe Bankrashal Pandora 3 1183 KK Amstelveen
Zondag 29 maart 2015 van 11.00 uur tot 17.00 uur De entree is gratis
Bruiden ontvangen de hippe Weddingshopper, de full colour splinternieuwe Trouwagenda 2015-2016 en magazine Huwelijk in Noord-Holland met een totale waarde van ruim € 15,-!
Kijk voor meer informatie op: WeddingFair
Bron & fotocredits: Wedding Fair