Bruidsbeurs 5 oktober 2025 | Veldhoven
Always🖤Forever gaat vol enthousiasme de nieuwste editie organiseren...
Tijdens een WeddingFair kom je oog in oog te staan met ruim 40 professionele bedrijven die gespecialiseerd zijn in bruiloften. Je ontvangt er alle informatie die je nodig hebt. Alle bedrijven staan je graag te woord, zodat ze je inspiratie kunnen geven, of jou eventueel kunnen helpen met het verwezenlijken van jouw unieke persoonlijke wensen, want ten slotte het is jouw dag.
Na het succes van vorig jaar presenteert WeddingFair dit jaar weer met gepaste trots de love and win actie. Waar je dit jaar op de beurs van Arnhem bij jouw bezoek kans maakt op gouden trouwringen van Juwelier de Tijd ter waarde van 1000 euro! Een moodboard kan helpen om jouw mooiste dag beter in beeld te krijgen. Door de losse gedachten op een moodboard in beeld te brengen wordt de puzzel van jouw trouwdag een plaatje. Vertaal je gedachten in beelden en kleuren. Nu kun je zonder stress de dag verder plannen én de passende leveranciers selecteren. De workshop wordt je gratis aangeboden.
De Grote of Eusebiuskerk Kerkplein 1 6811 EB Arnhem.
Zondag 4 februari 2017 van 11.00 uur tot 17.00 uur. De entree is gratis. Bij de entree ontvangt de bruid de nieuwste editie van de Trouwagenda.
Voor meer informatie en de bron ga naar WeddingFair