Manon van de Molengraft Met liefde gemaakt, speciaal voor jou!

Een unieke ervaring én een tastbare herinnering voor jullie gasten
Ik schilder snel en sfeervol portretjes van jullie gasten met aquarel. Elk portretje is uniek, vrolijk en met een losse, frisse stijl. Ik schilder geen gezichten, maar focus op kleding, accessoires en kleur. Gasten nemen hun portret mee als aandenken – mooi verpakt in een transparant zakje.
Hoe het werkt
- Ik schilder live op locatie, vanaf een kleine tafel
- Van iedere gast maak ik een foto, zo hoeft niemand te poseren en lang te wachten
- Elk portretje duurt ongeveer 8–10 minuten
- Individueel, duo’s of kleine groepjes
- Tot ± 30 gasten in 4 uur (meer uren mogelijk)
- Jullie kiezen of ik tijdens de borrel, het diner of de avond kom schilderen
- Ik neem alles mee – van papier tot schildersezel
Prijzen & beschikbaarheid
De prijs is afhankelijk van hoeveel uur je me boekt en hoeveel gasten er een portretje mogen krijgen. Een indicatie (inclusief materiaalkosten, exclusief reiskosten):
4 uur live schilderen voor zo’n 30 gasten: € 495. Nog niet uit gefeest? Voor € 100 per extra uur blijf ik gezellig langer schilderen.
Willen jullie weten of ik beschikbaar ben op jullie datum? Stuur me dan een berichtje. Ik denk graag met jullie mee!
Vraag informatie aan
Beoordelingen
Gaby & Rens
"Wat een mooie toevoeging aan een schitterende dag! Alleen maar lof voor Manon. Zowel wij als onze gasten, vonden het absoluut geweldig. Erg bijzonder om zo'n leuk aandenken te hebben aan onze bijzondere dag."
Jeanet
"We werden de dag na de bruiloft wakker en een van de eerste dingen die we zagen waren de portretjes die Manon van ons heeft geschilderd. Dat tovert gelijk weer een glimlach op je gezicht!"
Daantje
"Manon heeft prachtige aquarel portretjes gemaakt van de gasten. Zo knap hoe ze dat in zulke korte tijd doet! Het was een hele leuke verrassing om als aandenken mee naar huis te nemen."