Villa de Proosdij

Trouwlocatie Villa de Proosdij in Klimmen
Vraag informatie aan
Beoordelingen
Janine
Wij zijn op 3 september 2016 bij Villa de Proosdij getrouwd. Jasper, zijn ouders en het hele team hebben er voor gezorgd dat het ons op deze schitterende dag aan niets, maar dan ook niets, ontbrak! Ook waren zij uiterst vriendelijk, geduldig en professioneel in de samenwerking en vooral het realiseren van onze wensen in de aanloop naar onze dag. De locatie is een parel! Veel van onze gasten kenden het niet maar dat is nu wel anders. Kortom een echte aanrader voor alle toekomstige bruidsparen!
Remco
Een top lokatie voor feesten, partijen en vergaderingen. Perfect verzorgd en met een geweldige brasserie sinds deze week. Echte aanrader.
Mieke
Wat een prachtige locatie om op een mooie zomerdag, van een goed verzorgde lunch in de tuin te genieten. Een verborgen parel. We hebben genoten.
Melissa
Al meerdere keren als fotograaf daar mogen werken tijdens een bruiloft. Zeer mooie locatie, ontzettend gastvrij en goed verzorgd. Absoluut een aanrader!