Pasta aan Zee Pasta aan Zee is een rollende keuken die over het mooiste waddeneiland Terschelling rondtoert!

Pasta aan Zee verzorgt heerlijke catering op het prachtige eiland Terschelling. Om uw evenement een bijzonder tintje te geven, hebben we iets bijzonders voor u in petto: onze eigen Pasta aan Zee foodtruck! Of u nu een bruiloft, feest, een bruisend festival of een ander evenement organiseert, onze foodtruck brengt de smaakvolle ervaring van Pasta aan Zee rechtstreeks naar uw locatie op Terschelling.
Buiten Terschelling is er de mogelijkheid om Catering voor groepen te boeken of onze Kok aan Huis Voor meer informatie kijk dan eens op onze website!
Onze foodtruck is een knusse en sfeervol verbouwde bouwkeet waar we onze specialiteit serveren: heerlijke pasta gerechten. Van traditionele Italiaanse klassiekers tot creatieve, eigentijdse combinaties, onze menu’s bieden voor elk wat wils. Met onze zorgvuldig gekozen ingrediënten en onze passie voor smaak, creëren we een onvergetelijke culinaire ervaring voor u en uw gasten.
We zijn trots op onze verbinding met het eiland Terschelling en streven ernaar om zoveel mogelijk lokale en seizoensgebonden ingrediënten te gebruiken. Zo ondersteunen we niet alleen de lokale gemeenschap, maar bieden we ook een authentieke eilandervaring door de smaken en geuren van Terschelling in onze gerechten te verwerken.
Wij staan klaar om uw evenement tot in de puntjes te verzorgen. Of u nu een klein feestje of een groot evenement organiseert, Pasta aan Zee eventueel met onze foodtruck, voegt een smaakvolle en levendige touch toe aan elke gelegenheid. Geniet van de heerlijke pasta’s, de ontspannen sfeer en de vriendelijke service die Pasta aan Zee te bieden heeft.
Neem gerust contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken en uw cateringbehoeften te regelen. We kijken ernaar uit om met of onze foodtruck uw evenement op Terschelling tot een groot succes te maken.
Eet smakelijk en geniet van de culinaire schatten van Terschelling met Pasta aan Zee!
Neem bij verdere vragen of voor het plaatsen van een bestelling gerust contact met ons op. We kijken ernaar uit om van u te horen en u van dienst te zijn.
Vraag informatie aan
Beoordelingen
Vincent
Afgelopen maandag verzorgde Pasta aan Zee voor ons de lunch en het diner. En ondanks het weer waande ik mij in Italië. Twee mensen met passie zetten gerechten op tafel waarvan je spontaan Italiaans gaat praten. Vooral de pasta met gekarameliseerde uien en een pepertje was perfect! Aanrader voor een ieder die zich wilt ontzorgen van het eten met een grote groep.
Floris
Esmee heeft vanavond voor ons/onze familie een private dining verzorgd. Het was werkelijk waar GEWELDIG!! Het eten was magnifiek! En ook Esmee zelf was ontzettend gezellig en goed in omgang met ons en ook onze kleine kids! Namens mijzelf en mijn 11 andere familieleden: een absolute aanrader!!
Yara
De eigenaren van Pasta aan Zee serveerden crêpes tijdens Oerol en die waren al heerlijk (we kregen zelfs een extra traktatie, vrolijke lieve mensen!) - als ik op Terschelling catering nodig zou hebben zou ik hen bellen!
D.
40 jaar getrouwd en dit samen vieren met kinderen en kleinkind is al een feestje. Het werd nog meer een feestje door Pasta aan Zee. Van tevoren met Esmee een heerlijk menu afgesproken met bijpassende wijnen. We startten met overheerlijke antipasti na een erg lekker bubbeltje. Esmee schonk een lekkere prosecco, die door een ieder zeer werd gewaardeerd, net zoals de overige wijnen die door Esmee werden geserveerd tijdens de overheerlijke proeverij van diverse lekkere pasta’s op verschillende manieren bereid. Ook het toetje, een tiramisu op Toscaanse wijze, met een heerlijke dessertwijn was een heerlijke afsluiter van het menu. Ook de aankleding bij de koffie was top. Wat dit was, vertel ik niet. Dit moet u zelf ervaren. Pasta aan Zee mag u niet overslaan tijdens uw bezoek aan Terschelling. Maak een afspraak met Esmee en laat haar bij u ‘s avonds koken en u heeft gegarandeerd een “uit eten thuis” ervaring. U krijgt geen spijt. Jammer , dat wij maar één keer 40 jaar zijn getrouwd, anders zouden we Esmee iedere keer vragen. Maar ….. er is altijd wel een aanleiding voor een feestje. Pasta aan Zee is eigenlijk al een aanleiding.
Doris
Lieve harde werkers van Pasta aan Zee, wat zijn we jullie dankbaar! Iedereen was zo blij, vol, en tevreden. De meeste meisjes dromen vanaf hun 10e van trouwen in een witte jurk, ik droom vanaf m'n 10e van alle mensen van wie ik hou aan een lange tafel met italiaans eten, gezelligheid en ongedwongen sferen. En dat was precies wat we kregen 💛De liefde was te proeven, niet alleen voor de Italiaanse keuken maar ook voor ons. We zijn jullie superdankbaar. Esmé en Gert Jan hebben naar al onze wenssn geluisterd en meegedacht. We wilden het anders dan andere bruiloften en dat was geen probleem. Lange tafels, zonder uitserveren maar alles op tafel, prima. Esmé ging als een malle op zoek naar grote schalen. Ze brengen een rustige, komt-wel-goed, eilandse vibe mee en alles kómt ook goed! Er was goed overleg, en ook tijdens de bruiloft waren ze lief, begripvol en duidelijk in communicatie. Het eten was top, echt top. Van de vega, tot de notenallergie, tot de glutenvrije mensen, iedereen was zeer (gezond)tevreden. Het voorgerecht begon al spetterend, de pastas waren de hoofdact (nog steeds dromen over de cipolle) en ik hoorde mensen spinnen bij de toetjes met koffie. Nogmaals dank voor het meisje die zo goed hielp en een sprintje trok om een limoncellokogel te halen voor mijn oma. Pasta aan Zee, we zijn zo blij met jullie. Tot op ons volgende feestje? 😊
Anne Sophie
Pasta aan Zee heeft de catering van onze bruiloft verzorgd. Proostmoment, borrel en diner het was allemaal op en top geregeld en bovenal heerlijk. De pasta proeverij is zeker een aanrader. Ook het contact met Esme en Gert Jan was heel fijn. Zeker een aanrader dus!